Simulačné a reálne vzdialené experimenty v univerzitnom vzdelávaní

1. Názov Simulačné a reálne vzdialené experimenty v univerzitnom vzdelávaní
    Preklad názvuSimulation and real remote experiments at the higher education
    Aut.údajeMiroslav Ölvecký, Silvia Šebenová
    Autorlupa Ölvecký Miroslav
    Spoluautorilupa Šebenová Silvia
    Zdroj.dok.lupa Technológia vzdelávania : vedecko-pedagogický časopis. Roč. 17, č. 8 (2009), s. 9-13. - Nitra : SlovDidac, 2009. ISSN 1335-003X
    PoznámkyKEGA 3/6396/08. - Res. angl. slov. Bibliogr. odkazy. - (Model komunikácie odbornej univerzitnej katedry s pedagogickou praxou v digitálnom informačnom prostredí).
    Druh dok.rozpis článkov z periodík
    Jazyk dok.slovenčina
    KrajinaSlovenská republika
    Systematikalupa 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslálupa metodika * lupa vzdelávanie elektronické * lupa experimenty * lupa technológie informačné * lupa technológie komunikačné * lupa študenti
    AnotáciaIntegrovanosť informačno-komunikačných technológií (IKT) do procesu vzdelávania. Ich modernizácia a optimalizácia. Podpora simulačných a reálne vzdialených experimentov. Metodika a cieľ výskumu. Jednoduchšie a flexibilnejšie vzdelávanie študentov.
    Báza dátČLÁNKY - EKO-INDEX
    Zväzky2009: 1-10 + 10 príl.