Počet záznamov: 1  

The Econometrics journal

  1. Názov The Econometrics journal
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2009
    ISSN1368-4221
    Roč., čísloVol. 12, no. 3 (2009)
    Status periodikaprijaté (12.01.2010)
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    866677SEKSklad knižničného fondulen prezenčne
    časopis

    časopis

    Do košíka