Journal of political economy

  1. Názov Journal of political economy
    Vyd.údajeChicago : lupa The University of Chicago
    ISSN0022-3808
    Roč., čísloVol. 117, no. 5 (October 2009)
    Status periodikaprijaté (12.01.2010)
    Druh dok.časopisy
    Jazyk dok.angličtina
    KrajinaSpojené štáty
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazylupa - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    lupa - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    časopis

    časopis

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    866794SEKSklad knižničného fondulen prezenčne