Centrálny elektronický priečinok

1. Názov Centrálny elektronický priečinok
    Aut.údajeDagmar Hrašková
    Autorlupa Hrašková Dagmar Žilinská univerzita v Žiline
    Zdroj.dok.lupa Verejná správa : školy, úrady, obce, kultúra, zdravotníctvo, rozpočtové, príspevkové, neziskové organizácie. Č. 1 (2010), s. 82-85. - Žilina : Poradca, 2010. ISSN 1337-0448
    Druh dok.rozpis článkov z periodík
    Jazyk dok.slovenčina
    KrajinaSlovenská republika
    Systematikalupa 339.5 - Zahraničný obchod
    Heslálupa obchod svetový * lupa bezpečnosť * lupa kontrola * lupa ochrana tovaru elektronická * lupa projekty medzinárodné
    AnotáciaProjekt centrálneho elektronického priečinku (CEP). Snaha o zvýšenie bezpečnosti v zahraničnom obchode v období nebezpečenstva svetového terorizmu. Prínosy projektu. Hlavné prínosy pre miestnu samosprávu. Implementácia CEP. Práce na vytvorení CEP. Riziká ovplyvňujúce zavádzanie CEP. Stanovenie jasných hraníc a cieľov projektu. Propagácia a marketing. Komunikačná stratégia.
    Báza dátČLÁNKY - EKO-INDEX
    Zväzky2010: 1-6 + 2 príl.