Forecasting a plánování v prostředí nadnárodní společnosti

1. Názov Forecasting a plánování v prostředí nadnárodní společnosti
    Preklad názvuForecasting and budgetting in multinational company
    Aut.údajeKarel Tkáč
    Autorlupa Tkáč Karel EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdroj.dok.lupa Ekonomika, financie a manažment podniku III. : medzinárodná vedecká konferencia doktorandov Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave : Bratislava, 5.11.2009. S. [1-7]. - Bratislava : Fakulta podnikového manažmentu EU, 2009. ISBN 978-80-225-2851-1
    Druh dok.rozpis článkov z elektronických zdrojov
    Jazyk dok.čeština
    KrajinaSlovenská republika
    Systematikalupa 338.26 - Hospodárske plánovanie
    Heslálupa spoločnosti nadnárodné * lupa plánovanie * lupa plán podnikový * lupa výkazy finančné * lupa náklady * lupa zisk * lupa tržby * lupa kontrola
    AnotáciaPredpovedanie budúceho vývoja podniku založené na aktuálnych výsledkoch a vývoji v minulých obdobiach a nasmerovanie podniku správnym smerom. Údaje z finančných výkazov z minulosti. Údaje o vývoji odvetvia a ekonomiky. Porovnanie plánu s aktuálnym vývojom. Zhromaždenie informácií o tržbách, nákladoch, hrubom zisku a čistom zisku. Plánovanie v prostredí nadnárodnej spoločnosti - príklad z praxe. Časový harmonogram plánovacieho procesu. Kontrola plnenia plánu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Báza dátPUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ EU
    Archív EPCE10 00187-076, originál dokumentu