Number of the records: 1  

Využitie synergie kreativity a emocionálnej inteligencie personálu v službách (s aplikáciou na ubytovacie zariadenia na Slovensku)

 1. Title Využitie synergie kreativity a emocionálnej inteligencie personálu v službách (s aplikáciou na ubytovacie zariadenia na Slovensku)
  Parallel titleUtilization of synergy of creativity and emotional intelligence of personnel in the services (applied to the tourist accommodation sector in Slovakia)
  Author infoLenka Janegová, Viola Šuterová
  Author Janegová Lenka
  Co-authors Šuterová Viola EUBOBFKSC - Katedra služieb a cestovného ruchu OBF
  Source document Študentská vedecká odborná činnosť Obchodnej fakulty 2012 : zborník príspevkov. S. [1-9]. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2012. ISBN 978-80-225-3533-5
  Issue dataGrafy, sch., tab.
  NoteRes. angl. Bibiogr. odkazy
  Document kindschedule of articles from year books
  LanguageSlovak
  Country of EditionSlovak Republic
  systematics 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
  Keywords ruch cestovný * zariadenia rekreačné * zariadenia ubytovacie * strediská ruchu cestovného * služby doplnkové * zdroje ľudské * kreativita * inteligencia
  AnnotationVyužívanie kreativity a emocionálnej inteligencie personálu v ubytovacích zariadeniach na Slovensku. Návrhy a odporúčania na ich využitie v zariadeniach cestovného ruchu. Schopnosti využitia emocionálneho a kreatívneho potenciálu ľudských zdrojov, podnikanie a rozvoj služieb v prostredí hyperkonkurencie.
  Public work categoryReports at home scientific conferences
  DatabasePUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
  No. of Archival CopyE12 01582-013, originál dokumentu