Logistics in agricultural production

1. Názov Logistics in agricultural production
    Preklad názvuLogistika v zemědělské výrobě
    Autorské údajeaut. Drahoš Vaněček, Dalibor Kaláb
    Autor Vaněček Drahoš
    Spoluautori Kaláb Dalibor
    Zdrojový dokument Agricultural economics : an international journal = mezinárodní vědecký časopis. Roč. 49, č. 9 (2003), s. 439-443. - Prague : Institute of Agricultural and Food Information, 2003. ISSN 0139-570X
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 164 - Matematická logika. Logistika
    Heslá logistika * výroba poľnohospodárska * tok materiálu * metodika * plodiny poľnohospodárske
    AnotáciaLogistika v poľnohospodárstve. Návrh metodiky pre jednotlivé plodiny a kategórie zvierat a ktorá tieto údaje ešte e diferencuje pre podniky s rôznou intenzitou hospodárenia. Tieto normatívne hodnoty Ministerstva poľnohospodárstva ČR slúžia ako základné kamene, ktorých kombináciou je možné zistiť objem materiálového toku a jeho štruktúru v podniku v priebehu jedného roka. Výhodou metodiky je rýchle zistenie potrebných údajov a možnosť zohľadnenia niektorých špecifických podmienok v skúmaných podnikoch.
    URL http://www.agriculturejournals.cz/publicFiles/59469.pdf
    Čísla2003: 7-12