Financování školství v ČR v daňovém kontextu

1. Názov Financování školství v ČR v daňovém kontextu
    Autorské údajeaut. Helena Vomáčková
    Autor Vomáčková Helena
    Zdrojový dokument ; Finančná politika a optimálny systém zdaňovania vo väzbe na efektívnosť fungovania ekonomiky Medzinárodná vedecká konferencia ; Národohospodárska fakulta EU Katedra financií Finančná politika a optimálny systém zdaňovania vo väzbe na efektívnosť fungovania ekonomiky. S. 77-85. - Bratislava : Národohospodárska fakulta EU, 2002
    Jazyk dokumentučeština
    Systematika 336.5 - Verejné výdavky
    Heslá školstvo * financovanie * príjmy * výdavky verejné * dane * Česko
    AnotáciaVýchodiská pre objektivizáciu verejných výdavkov v školstve. Daňové súvislosti verejných výdavkov do vzdelania. Priemerné daňové taťaženie ekonomicky aktívnych obyvateľov a ich podiel na financovaní školstva. Reforma verejnej správy z pohľadu vzdelávania v ČR.