Postoje spotrebiteľov k slovenským a zahraničným výrobkom

1. Názov Postoje spotrebiteľov k slovenským a zahraničným výrobkom
    Autorské údajeMargita Mesárošová, Lenka Filkornová
    Autor Mesárošová Margita EUBPHFKMR - Katedra marketingu a obchodu PHF
    Spoluautori Filkornová Lenka
    Zdrojový dokument Ekonomika firiem 2003 : zborník z medzinárodnej konferencie : Snina, 18.-19.9.2003, I. diel. S. 112-117. - Košice : Ekonomická univerzita v Bratislave. Podnikovohospodárska fakulta so sídlom v Košiciach, 2003. ISBN 80-225-1737-2
    Systematika 366 - Spotrebiteľ a jeho problémy
    Heslá potraviny * spotrebitelia * postoje * správanie spotrebiteľa * Slovensko
    AnotáciaVýsledky výskumu - pozitívny postoj slovenských spotrebiteľov k slovenským potravinárskym výrobkom, faktory preferencie. Nízka úroveň propagácie slovenských potravinárskych výrobkov. Autori navrhujú, ako posilňovať postoje k domácej produkcii a tak zvyšovať konkurenčnú výhodu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách