Slovensko-Ukrajinská spolupráca

Preklad názvuSlovak-Ukraine cooperation
    Autorské údajePeter Pacek
    Autor Pacek Peter EUBOBFKMO - Katedra medzinárodného obchodu OBF
    Zdrojový dokument MEKON 2007 : [sborník příspěvků z vědecké konference studentů doktorského studia]. - Ostrava : VŠB - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta, 2007 ; MEKON 2007 Doktorandská konference ; Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Ekonomická fakulta
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 339.92 - Medzinárodná hospodárska spolupráca
    Heslá Slovensko * Ukrajina * záujmy verejné * podmienky sociálne * spolupráca cezhraničná * vzťahy medzinárodné
    AnotáciaStručný opis vzájomných vzťahov (politických alebo ekonomických) medzi Slovenskou republikou a Ukrajinou. Možné oblasti spolupráce, ktoré by mohli priblížiť sociálne podmienky na Ukrajine k sociálnym podmienkam v rámci EÚ. Národné záujmy Slovenskej republiky a Ukrajiny.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE07 00113-006, OBF - Archív EPC, originál dokumentu