Distribučná logistika v logistickom systéme firmy

1. Názov Distribučná logistika v logistickom systéme firmy
    Autorské údajeDušan Malindžák, Martin Straka, Kristína Viestová
    Autor Malindžák Dušan
    Spoluautori Straka Martin
    Viestová Kristína EUBOBFKMA - Katedra marketingu OBF
    Zdrojový dokument Doprava a logistika : odborný mesačník vydavateľstva Ecopress. Roč. 2, č. 6 (Jún 2007), s. 10-13. - Bratislava : ECOPRESS, 2007. ISSN 1337-0138
    Systematika 658.8 - Odbytové hospodárstvo. Predaj. Odbyt
    Heslá logistika distribučná * tok materiálu * distribúcia * zásobovanie * kanály distribučné * skladovanie * balenie * doprava
    AnotáciaJednotný, integrovaný, optimalizovaný materiálový tok, ktorý vznikne spojením jednotlivých častí systému tak, aby bol zabezpečený kolobeh tovarov a služieb ako hlavný cieľ logistiky. Členenie logistiky z hľadiska funkcií. Distribučná logistika. Základné prvky a funkcie distribučných systémov. Distribúcia a jej funkcie. Distribučná politika. Distribučné systémy - distribučné kanály. Fyzická distribúcia. Skladovanie a balenie. Výstup tovarov a nakladanie. Doprava.
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Čísla2007: 1-6