Niektoré zmeny vo vysokoškolskom zákone

1. Názov Niektoré zmeny vo vysokoškolskom zákone
    Autorské údajeJozef Jurkovič
    Autor Jurkovič Jozef
    Zdrojový dokument Personálny a mzdový poradca podnikateľa. Č. 2-3 (2008), s. 213-220. - Žilina : Poradca podnikateľa, 2008. ISSN 1335-1508
    Systematika 34 - Právo. Veda o štáte a práve
    Heslá právo * novelizácia * zákony * školy vysoké * školy súkromné * akreditácia * vzdelávanie vysokoškolské
    AnotáciaNiektoré zmeny, ktoré priniesla novela vysokoškolského zákona č. 363/2007 Z.z. Členenie vysokých škôl. Pôsobenie vysokých škôl z ostatných členských štátov EÚ. Akademická samospráva. Posilnenie vplyvu verejnosti na činnosť verejných vysokých škôl. Konanie o udelení štátneho súhlasu na pôsobenie súkromnej vysokej školy. Doktorandi. Školné na vysokých školách. Sociálne a motivačné štipendium.
    Čísla2008: 1-7