Počet záznamov: 1  

Mathematical finance

  1. Názov Mathematical finance : an international journal of mathematics, statistics and financial economics
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ. , 2004
    ISSN0960-1627
    Roč., čísloVol. 14, no. 1-4 (2004)
    Periodicita4x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Systematika 336 - Financie. Verejné financie. Colníctvo. Bankovníctvo. Peňažníctvo
    Heslá matematika finančná * štatistika * financie
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra821584

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    821584SEKSklad knižničného fondulen prezenčne
Počet záznamov: 1