1. Názov Kuľturologičeskij potencial precedentnych tekstov v praktike prepodovanija RKI (na primere literaturnych reminiscencij v gazetno-žurnaľnych zagolovkach)
    Autorské údajeIrina Dulebová
    Autor Dulebová Irina EUBUJA - Ústav jazykov EU - zrušené
    Zdrojový dokumentHľadanie ekvivalentností III. : zborník príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie rusistov, ktorá sa konala dňa 21. až 23. septembra 2006 v Prešove. S. 382-392. - Prešov : Prešovská univerzita v Prešove, 2007. ISBN 978-80-8068-621-5
    Jazyk dokumenturuština
    Systematika 8 - Jazykoveda. Filológia. Literatúra
    Heslá jazyky cudzie * vyučovanie * vzdelávanie * kultúra * literatúra * tlač * noviny * časopisy
    AnotáciaVyučovanie ruského jazyka ako cudzieho na odborných vysokých školách. Potreba poznania kuľtúrnych odlišností dvoch jazykov a reálií. Vyučovanie ruského jazyka s praktickým využitím literatúrnych reminiscencií z tlače.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE08 00339-001, ÚJA - Archív EPC, kópia plného textu