[Mikroekonómia]

1. Názov [Mikroekonómia]
    Autorské údajeVojtech Stanek
    Autor Stanek Vojtech EUBFNHKSR - Katedra sociálneho rozvoja a práce NHF
    Zdrojový dokument Ekonomické rozhľady : vedecký časopis Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 38, č. 2 (2009), s. 290. - Bratislava : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2009. ISSN 0323-262X
    Recenz.dok. Mikroekonómia / Vieroslava Holková, Alexandra Veselková. - Bratislava : Sprint dva, 2008
    Systematika 330.101.542 - Mikroekonomika
    Heslá recenzie * mikroekonomika * makroekonomika * teórie ekonomické
    AnotáciaRecenzia na publikáciu, ktorá ponúka výklad súčasnej mikroekonomickej teórie. Je určená najmä študentom vysokých škôl, ale aj pracovníkom teoretického frontu a ostatným pracovníkom hospodárskej praxe, ktorí denne riešia zložité úlohy efektívneho fungovania pracoviska.
    Čísla2009: 1-4

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu