Počet záznamov: 1  

Bayesian reliability

  1. Názov Bayesian reliability
    Autorské údajeAdriana Horníková
    Autor Horníková Adriana EUBFHIKSA - Katedra štatistiky FHI
    Zdrojový dokumentTechnometrics. Vol. 51, no. 4 (November 2009) s. 483-484. - Alexandria : American Statistical Association, 2009. ISSN 0040-1706
    Recenz.dok.Bayesian reliability / Michael S. Hamada, Alyson G. Wilson, C. Shane Reese, Harry F. Martz. - New York : Springer, 2008
    Druh dokumenturozpis článkov z periodík
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Systematika 519.87 - Matematické modely operačného výskumu
    Heslá recenzie * modely spoľahlivosti * experimenty
    AnotáciaRecenzia na publikáciu Bayesian reliability od Michael S. Hamada, Alyson G. Wilson, C. Shane Reese a Harry F. Martz. Definícia spoľahlivosti. Aplikácia štatistických Bayesovských metód. Stručná charakteristika kapitol. Prínos publikácie pre používateľa.
    Kategória EPCRecenzie v časopisoch a zborníkoch
    Báza dátPUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE10 00135-001, kópia plného textu

    článok

    článok

    Do košíka