Theoretical and Specific Aspects of Controlling

1. Názov Theoretical and Specific Aspects of Controlling
    Preklad názvuTeoretické a špecifické aspekty controllingu
    Autorské údajeAnna Majtánová, Hana Dlábiková
    Autor Majtánová Anna EUBFNHKPO - Katedra poisťovníctva FNH
    Spoluautori Dlábiková Hana EUBFNHKPO - Katedra poisťovníctva FNH
    Zdrojový dokumentECON '09 : journal of economics, management and business. Č. [2] (2009) s. 7-12 [0,24]. - Ostrava : Technical University of Ostrava, Faculty of Economics, 2009. ISSN 1803-3865
    Výstup z projektu VEGA 1/4629/07 Vývojové trendy v poistnom krytí životných a neživotných rizík
    PoznámkyVEGA 1/4629/07
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 65.012 - Metódy riadenia podniku a organizácie priemyslu, obchodu a dopravy
    Heslá kontroling * poisťovne * pojmy
    AnotáciaDefinovanie teoretických a špecifických aspektov controllingu aplikovateľných na poisťovne. Existujú mnohé definície controllingu, ale žiadna z nich nie je všeobecne akceptovaná. Teoretické aspekty pojmu controlling. Špecifické aspekty controllingu. Proces implementácie controllingu v poisťovniach.
    Kategória EPCVedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 00144-001, kópia plného textu