Podnikateľské prostredie v SR s dôrazom na administratívnu záťaž

1. Názov Podnikateľské prostredie v SR s dôrazom na administratívnu záťaž
    Preklad názvuBusiness environment in SR with the accent on administrative load
    Autorské údajeMartin Pacek, Ján Solík
    Autor Pacek Martin EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Spoluautori Solík Ján EUBFHIKUA - Katedra účtovníctva a audítorstva FHI
    Zdrojový dokument Ekonomika, financie a manažment podniku III. : medzinárodná vedecká konferencia doktorandov Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave : Bratislava, 5.11.2009. S. [1-10]. - Bratislava : Fakulta podnikového manažmentu EU, 2009. ISBN 978-80-225-2851-1
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá podnikanie * podnik * osoby právnické * živnostníci * administratíva * prostredie podnikateľské * náklady * legislatíva
    AnotáciaZaťaženie súvisiace so vstupom do podnikania. Zaťaženie podnikania vyplývajúce z účtovnej a daňovej legislatívy. Zaťaženie podnikania vyplývajúce z pracovnoprávnej legislatívy. Zaťaženie podnikania vyplývajúce z legislatívy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi a životného prostredia. Zaťaženie podnikania súvisiace s plnením ostatných povinností. Celkové náklady plnenia administratívnych povinností.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    (1) - KNIHY