Počet záznamov: 1  

Journal of the Royal Statistical Society

  1. Názov Journal of the Royal Statistical Society : series B: Statistical methodology
    Vydavateľské údajeOxford : Blackwell Publ., 2006
    ISSN1369-7412
    Roč., čísloVol. 68, part 1-5 (2006)
    Periodicita5x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaVeľká Británia
    Systematika 311 - Štatistika ako veda. Štatistická teória
    Heslá štatistika * metodológia * modely štatistické
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra841148

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    841148SEKSklad knižničného fondulen prezenčne