Počet záznamov: 1  

Studies of the University of Žilina

  1. Názov Studies of the University of Žilina : mathematical series
    Vydavateľské údajeŽilina : University of Žilina, 2006. -
    ISSN1336-149X
    Roč., čísloVol. 20, no. 1 (2006)
    Periodicita1x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSlovenská republika
    Systematika 51 - Matematika
    Heslá matematika * štúdie
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra841257

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    841257SEKSklad knižničného fondulen prezenčne