Pozor děti, přichází bio rarášek

1. Názov Pozor děti, přichází bio rarášek
    Autorské údajeAleš Hudský
    Autor Hudský Aleš
    Zdrojový dokument Marketing magazine. Č. 1 (leden 2010), s. 24-25. - Praha : Mladá fronta, 2010. ISSN 1211-7315
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 631 - Poľnohospodárstvo
    Heslá bioprodukty * potraviny * ovocie * zelenina * stravovanie školské * Česko * marketing * firmy * deti
    AnotáciaProjekt v Českej republike - bio rarášek s cieľom zoznámiť širšiu verejnosť s ekologickým poľnohospodárstvom a jeho produktami. Darčeky a propagačný materiál venovaný deťom v materských školách. Projekt Ovocie do škôl - získať informovanejšiu a vzdelanejšiu populáciu, ktorá sa bude zaujímať o svoje zdravie a tým vzrastie aj konzumácia ovocia a zeleniny.
    Čísla2010: 1-4