Need for innovation in business services - sources and barriers to innovation

1. Názov Need for innovation in business services - sources and barriers to innovation
    Autorské údajeĽubica Bajzíková, Helena Šajgalíková, Emil Wojčák
    Autor Bajzíková Ľubica
    Spoluautori Šajgalíková Helena EUBUJA - Ústav jazykov EU
    Wojčák Emil
    Zdrojový dokumentJournal of human resource management. Vol. XII, 1-2 (2009) s. 4-18 [ 0,76 AH ]. - Bratislava : Comenius University Bratislava, Faculty of Management, 2009. ISSN 1335-3888 Grafy, tab.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 338.46 - Služby. Terciárny sektor
    Heslá inovácia * organizácia * vzdelávanie * podnik * služby podnikateľské * výskum * metodológia
    AnotáciaCieľ a metodológia výskumu. Reprezentatívna vzorka knowledge-intensive firms in business services (KIBs). Charakteristika KIBs. Charakteristika organizačných inovácií. Požiadavky firmy na vedomosti. Vzdelávacie/výcvikové praktiky vo firmách. Význam externých zdrojov pre organizačný vzdelávací vývoj.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 00403-001, kópia plného textu