Need for innovation in business services - sources and barriers to innovation

1. Názov Need for innovation in business services - sources and barriers to innovation
    Autorské údajeĽubica Bajzíková, Helena Šajgalíková, Emil Wojčák
    Autor Bajzíková Ľubica
    Spoluautori Šajgalíková Helena EUBUJA - Ústav jazykov EU - zrušené
    Wojčák Emil
    Zdrojový dokument Journal of Human Resource Management : HR Advances and Developments. Vol. 12, no. 1-2 (2009) s. 4-18. - Bratislava : Fakulta managementu Univerzity Komenského v Bratislave. ISSN 2453-7683
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 338.46 - Služby. Terciárny sektor
    Heslá inovácia * organizácia * vzdelávanie * podnik * služby podnikateľské * výskum * metodológia
    AnotáciaCieľ a metodológia výskumu. Reprezentatívna vzorka knowledge-intensive firms in business services (KIBs). Charakteristika KIBs. Charakteristika organizačných inovácií. Požiadavky firmy na vedomosti. Vzdelávacie/výcvikové praktiky vo firmách. Význam externých zdrojov pre organizačný vzdelávací vývoj.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 00403-001, kópia plného textu