[Stanovenie hodnoty majetku]

1. Názov [Stanovenie hodnoty majetku]
    Autorské údajeBožena Hrvoľová
    Autor Hrvoľová Božena EUBFPMKPF - Katedra podnikových financií FPM
    Zdrojový dokumentOceňování. Č. 4 (2009), s. 87-88. - Praha : Vysoká škola ekonomická v Praze, Institut oceňování majetku - znalecký ústav, 2009. ISSN 1803-0785
    Recenz.dok. Stanovenie hodnoty majetku / Anna Harumová a kolektív. - Bratislava : Iura Edition, [2008]
    Systematika 658.15 - Finančné hospodárstvo v podniku
    Heslá majetok podnikový * ohodnocovanie podniku * recenzie
    AnotáciaRecenzia publikácie: Anny Harumovej a kol.: Stanovenie hodnoty majetku. Je to dielo známych teoretikov a praktikov z oblasti ohodnocovania majetku. Rozoberá právne a ekonomické aspekty znaleckej a expertnej činnosti na Slovensku. Publikácia je určená ekonomickým znalcom, študentom a širokej odbornej verejnosti, finančným manažérom podnikov i finančných inštitúcií. Publikácia má 12 kapitol.
    Kategória EPCRecenzie v časopisoch a zborníkoch
    Archív EPCE10 00432-001, kópia plného textu