1. Názov Using pivot tables in spreadsheets for business modeling in Informatics education
    Autorské údajeAgneša Gašperanová
    Autor Gašperanová Agneša EUBFNHKIV - Katedra aplikovanej informatiky a výpočtovej techniky FNH
    Zdrojový dokument Virtual University : 10th international conference : [Bratislava, december 10th-11th, 2009]. S. [1-4]. - Bratislava : Slovenská technická univerzita v Bratislave, Fakulta elektrotechniky a informatiky, 2009. ISBN 978-80-89316-11-3 Graf, obr., tab.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 681.3 - Stroje a zariadenia na spracovanie dát. Počítače
    Heslá procesory tabuľkové * dáta * spracovanie dát * grafy * vzdelávanie * informatika
    AnotáciaSpracovanie extenzívnych databázových tabuliek. Pivotné tabuľky, spracovanie. Tvorba pivotných tabuliek. Jednoduchá pivotná tabuľka. Zhromažďovanie údajov. Kalkulácie pivotných tabuliek. Úprava pivotných tabuliek. Význam pivotných tabuliek a grafov. Sú časťou vyučovania informatiky (tabuľkové procesory) na každej fakulte ekonomiky.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00460-002, originál dokumentu