Počet záznamov: 1  

Journal of applied mathematics, statistics and informatics

  1. Názov Journal of applied mathematics, statistics and informatics
    Vydavateľské údajeTrnava : Faculty of Natural Sciences The University of St. Cyril and Metod, 2009. -
    ISSN1336-9180
    Roč., čísloVol. 5, no. 2 (December 2009)
    Status periodikaprijaté (30.03.2010)
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSlovenská republika
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    časopis

    časopis

    Do košíka

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    866783SEKSklad knižničného fondulen prezenčne