Počet záznamov: 1  

Mathematical finance

  1. Názov Mathematical finance : an international journal of mathematics, statistics and financial economics
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2010. -
    ISSN0960-1627
    Roč., čísloVol. 20, no. 2 (April 2010)
    Status periodikaprijaté (26.04.2010)
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    časopis

    časopis

    Do košíka

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    875164SEKSklad knižničného fondulen prezenčne