Metódy odmeňovania lekárov a produktivita práce v zdravotníckych zariadeniach

1. Názov Metódy odmeňovania lekárov a produktivita práce v zdravotníckych zariadeniach
    Preklad názvuReimbursement of medical doctors and the productivity of labour in health care establishments
    Autorské údajeBeáta Meričková, Juraj Nemec, Jana Štrangfeldová
    Autor Meričková Beáta Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Spoluautori Nemec Juraj
    Štrangfeldová Jana
    Zdrojový dokument Acta aerarii publici : vedecký časopis Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Roč. 5, č. 1 (2008), s. 75-82. - Banská Bystrica : Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela, 2008. ISSN 1336-8818 Tab.
    Systematika 331.2 - Platy. Mzdy. Honoráre. Odmeny
    Heslá odmeňovanie * zdravotníctvo * produktivita práce * kvalita práce * Slovensko * OECD * lekári
    AnotáciaStručný prehľad spôsobov odmeňovania resp. ohodnocovania práce lekárov v zdravotníctve v jednotlivých krajinách. Výskum obsahu vybraných metód ohodnocovania lekárov na produktivitu práce v zdravotníctve.
    Zväzky2008: 1-2