1. Názov Akú úlohu zohráva osobnosť učiteľa vo výučbe angličtiny na univerzitnom stupni štúdia?
    Autorské údajeHana Pašková, Eleonóra Zsapková
    Autor Pašková Hana EUBUJA - Ústav jazykov EU
    Spoluautori Zsapková Eleonóra EUBUJA - Ústav jazykov EU
    Zdrojový dokument Jazykovedné a literárnovedné kolokvium II. : zborník vedeckých prác. S. 120-126. - Bratislava : Z-F LINGUA, 2010. ISBN 978-80-89328-34-5
    PoznámkyRes. slov., angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá pedagogika * učitelia * vzdelávanie vysokoškolské * jazyky cudzie * angličtina
    AnotáciaCharakteristika osobnosti učiteľa anglického jazyka a rôzne úlohy, ktoré musí plniť v rámci pedagogického procesu. Ak chceme, aby práca učiteľa anglického jazyka bola efektívna, musí neustále sledovať najnovšie trendy v oblasti metodiky vyučovania cudzích jazykov a v lingvistike, ktoré na základe vlastných pedagogických skúseností aplikuje v praxi.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE10 00633-006, originál dokumentu