1. Názov Výskumno - vývojové a informačné centrum bioenergie a bioplynová stanica Kapušany
    Autorské údajeVladimír Kocák
    Autor Kocák Vladimír EUBPHFKMR - Katedra marketingu a obchodu PHF
    Zdrojový dokument PhD. meetings and seminars : recenzovaný zborník z vedeckej konferencie : Košice 3.4.2009. S. 80-86. - Košice : Podnikovohospodárska fakulta EU, 2009. ISBN 978-80-225-2755-2
    Systematika 631.1 - Riadenie a organizácia poľnohospodárskych podnikov
    Heslá družstvá poľnohospodárske * podnik poľnohospodársky * bioplyn * bioenergetika * veda * výskum * univerzity * projekty
    AnotáciaPoľnohospodárske družstvo v Kapušanoch sa vydalo cestou rozvoja pomocou strategického partnera, ktorým je Podnikovohospodárska fakulta Ekonomickej univerziry so sídlom v Košiciach a zapája do svojich procesov vedu a výskum. Družstvo získava nielen potrebné vedecké údaje, ale aj profesionálny prístup a skúsenosti. Podnikovohospodárska fakulta získava ojedinelé vedecké univerzitné pracovisko, ktoré môže využívať za bežnej prevádzky podniku a testovať a vytvárať rôzne modely.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE09 01488-010, originál dokumentu