Podpora samozamestnávania v SR počas hospodárskej krízy

1. Názov Podpora samozamestnávania v SR počas hospodárskej krízy
    Autorské údajeMarta Markovičová
    Autor Markovičová Marta EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Podnikanie a konkurencieschopnosť firiem 2010 : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej v rámci podujatí k 70. výročiu založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : 20.5.2010 Bratislava. S. 238-243. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2978-5
    PoznámkyRes. angl. Bibliogr. odkazy. - Registrovaný: Web of Science
    Systematika 331.5 - Trh práce. Zamestnanosť
    Heslá podnikanie malé * podnikanie stredné * kríza hospodárska * samozamestnanosť * príspevky štátne * zdroje finančné cudzie * Slovensko
    AnotáciaVýznam MSP v procese ozdravovania národného hospodárstva. Problémy podnikateľského prostredia SR. V čase prepúšťania a obmedzenej možnosti zamestnať sa boli v legislatíve prijaté také zmeny, ktoré podporili samozamestnávanie. Čo je samozamestnávanie. Príspevok na podporu samostatne zarobkovej činnosti. Čerpanie tohto príspevku je prísne účelové, má presne dohodnuté pravidlá a podmienky.Vypracovanie žiadosti a podnikateľského zámeru pre čerpanie príspevku.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00739-023, originál dokumentu