1. Názov Znalostný manažment ako jeden zo zabudovaných stabilizátorov pred krízou vo firme
    Autorské údajePeter Jamnický, Daniela Chorváthová
    Autor Jamnický Peter EUBFPMKPM - Katedra manažmentu FPM
    Spoluautori Chorváthová Daniela EUBFPMKPM - Katedra manažmentu FPM
    Zdrojový dokument Management challenges in the 21st century : how to tackle the crisis: theory and practical experience = ako zvládnúť krízu: teória a praktické skúsenosti : conference proceedings / zborník recenzovaných príspevkov : Bratislava, april 27, 2010. S. 261-265. - Trenčín : School of Management / Vysoká škola manažmentu v Trenčíne, 2010. ISBN 978-80-89306-08-4 Tab.
    PoznámkyRes. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá firmy * manažment znalostný * lokalizácia * kríza hospodárska
    AnotáciaZnalostný manažment pri diagnostikovaní symptómov nezdravého vývoja. Zvládnutie krízových javov vo vývoji firmy. Podpora podnikateľského úsilia firiem vhodnou lokalizáciou. Kritériá lokalizačného rozhodovania v rozličných priestorových rovinách. Dokonalé produkty a uspokojené potreby zákazníka sú predpokladom pre rozvoj firmy i v čase krízy.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00632-012, originál dokumentu