Využitie Ishikawa diagramu pri tvorbe softvéru

1. Názov Využitie Ishikawa diagramu pri tvorbe softvéru
    Autorské údajeMarek Andrejkovič, Zuzana Hajduová
    Autor Andrejkovič Marek EUBPHFKIM - Katedra hospodárskej informatiky a matematiky PHF
    Spoluautori Hajduová Zuzana EUBPHFKIM - Katedra hospodárskej informatiky a matematiky PHF
    Zdrojový dokument Zlepšovanie procesov pomocou štatistických metód : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie pri príležitosti 70. výročia založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : Herľany, 6.-8. apríl 2010. S. 5-12. - Košice : Podnikovohospodárska fakulta EU, 2010. ISBN 978-80-225-2966-2 Tab.
    Systematika 681.3.06 - Programové vybavenie počítača. Software
    Heslá počítače * softvér * technológie informačné * technológie komunikačné
    AnotáciaPoužitie nástroja Ishikawovho diagramu na identifikáciu vhodných zlepšení v IT softvéroch. Ishikawov diagram relatívne presne poukazuje na najvhodnejšie poradie dôležitosti jednotlivých faktorov a tým aj na to, ktoré z nich je potrebné zlepšovať a splniť najskôr. Aplikácia diagramu na dvoch príkladoch, ktoré na seba nadväzujú.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00733-001, kópia plného textu