1. Názov Nácvik zručností vo výučbe anglického odborného jazyka na Ekonomickej univerzite v Bratislave
    Preklad názvuSkills practice at ESP instruction at the University of Economics in Bratislava
    Autorské údajeZuzana Ondrejová
    Autor Ondrejová Zuzana EUBUJA - Ústav jazykov EU
    Zdrojový dokument Výučba cudzích jazykov v 21. storočí : nekonferenčný [recenzovaný] zborník : Bratislava, marec 2010. S. 115-120. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2933-4 Sch.
    PoznámkyRes. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vzdelávanie vysokoškolské * jazyky cudzie * angličtina * komunikácia * študenti * učitelia * univerzity
    AnotáciaOtázka nácviku zručností (čítania, písania, počúvania a hovorenia) na seminároch anglického odborného jazyka na Ekonomickej univerzite a prezentácia niektorých úloh, ktoré autorka článku vo výučbe používa. Cieľovou skupinou sú študenti s jazykovou kompetentnosťou na úrovni B2 a C1.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE10 00754-013, originál dokumentu