The Evolution of the monetary policy transmission mechanisms of V4 countries

1. Názov The Evolution of the monetary policy transmission mechanisms of V4 countries
    Autorské údajeĽudmila Bartóková
    Autor Bartóková Ľudmila Technická univerzita v Košiciach
    Zdrojový dokument E + M. Ekonomie a management : vědecký ekonomický časopis : ekonomie. Ekonomika a management. Marketing a obchod. Finance. Informační management. Roč. 13, č. 2 (2010), s. 6-18. - Liberec : Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci, 2010. ISSN 1212-3609 Graf, sch., tab.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 336.74 - Peniaze. Mena
    Heslá Vyšehradská štvorka * politika menová * banky centrálne * nástroje bankové * sadzby úrokové * inflácia * mena
    AnotáciaVývoj transmisných mechanizmov menovej politiky v krajinách V4. Monetárna politika od roku 1990 v jednotlivých krajinách V4. Inflačný pomer od roku 1999 v krajinách V4. Nominálny kurz pred a po zavedení eura. Nástroje monetárnej politiky centrálnych bánk.
    Odkazy (2) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Zväzky2010: 1-4