Lokalizační faktory malého a středního podnikání v podmínkách ekonomiky ČR

1. Názov Lokalizační faktory malého a středního podnikání v podmínkách ekonomiky ČR
    Súbežný názovLocation factors of small and medium entrepreneurship under the economic conditions of the Czech Republic
    Autorské údajeMilan Damborský, René Wokoun
    Autor Damborský Milan
    Spoluautori Wokoun René
    Zdrojový dokument E + M. Ekonomie a management : vědecký ekonomický časopis : ekonomie. Ekonomika a management. Marketing a obchod. Finance. Informační management. Roč. 13, č. 2 (2010), s. 32-43. - Liberec : Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci, 2010. ISSN 1212-3609 Tab.
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 332.1 - Oblastné (regionálne) hospodárstvo. Priestorová ekonomika
    Heslá Česko * podnikanie malé * podnikanie stredné * rozvoj regionálny * vzťahy dodávateľsko-odberateľské * spolupráca regionálna * konkurencia
    AnotáciaLokalizačné faktory malého a stredného podnikania viazané na regionálny trh v Českej republike. Geografická a dopravná blízkosť odbytového trhu. Postavenie na trhu a konkurencia. Získané informácie a spolupráca.
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    (1) - KNIHY