Spoločenská zodpovednosť podniku ako súčasť správy podniku

1. Názov Spoločenská zodpovednosť podniku ako súčasť správy podniku
    Preklad názvuCorporate social responsibility as a part of corporate governance
    Autorské údajeFrantišek Okruhlica
    Autor Okruhlica František Univerzita Komenského v Bratislave
    Zdrojový dokument Podnikanie a konkurencieschopnosť firiem 2010 : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej v rámci podujatí k 70. výročiu založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : 20.5.2010 Bratislava. S. 311-315. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2978-5 Sch.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá správa podniku * podnikanie zodpovedné * zodpovednosť spoločenská * podnik
    AnotáciaProcesy globalizácie trhovej ekonomiky zvýrazňujú spoločenskú zodpovednosť predovšetkým pre nadnárodne pôsobiace koncerny. Členenie základných teórií správy spoločnosti. Princípy OECD pre správu podniku. Spoločenská zodpovednosť podniku.
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ