Tvorba znakových modelov v analytických úlohách

1. Názov Tvorba znakových modelov v analytických úlohách
    Súbežný názovCreation of character models at analytical objectives
    Autorské údajeMiroslav Malák, Erik Weiss, Jana Naščáková
    Autor Malák Miroslav
    Spoluautori Weiss Erik
    Naščáková Jana EUBPHFKMR - Katedra marketingu a obchodu PHF
    Zdrojový dokument Zlepšovanie procesov pomocou štatistických metód : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie pri príležitosti 70. výročia založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : Herľany, 6.-8. apríl 2010. S. 56-61. - Košice : Podnikovohospodárska fakulta EU, 2010. ISBN 978-80-225-2966-2 Obr., tab.
    Systematika 621 - Strojárstvo
    Heslá modelovanie * montáže * projektovanie * analýzy * výrobky
    AnotáciaPríspevok sa zaoberá projektovaním montáže zhora plnenej automatickej práčky využitím znakových modelov. Vytvára a vyhodnocuje referenčnú metodiku ich aplikácie do vybranej problémovej oblasti a to do montáže skrine práčky. Prístupy riešenia vychádzajú z dôkladnej analýzy výrobku, technologického postupu montáže a zohľadňujú široké spektrum individuálnych požiadaviek. Získané výsledky sa budú v rámci riešenia grantových úloh ďalej verifikovať.