Francois Perroux a jeho prínos k rozvoju ekonomickej teórie

1. Názov Francois Perroux a jeho prínos k rozvoju ekonomickej teórie
    Preklad názvuFrancois Perroux and his contribution to development of economic theory
    Autorské údajeMagdaléna Přívarová
    Autor Přívarová Magdaléna EUBFNHKET - Katedra ekonómie FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 3, č. 2 (Jún 2010), s. 43-51. - Bratislava : Národohospodárska fakulta EU, 2010. ISSN 1336-1732
    Systematika 330.1 - Ekonomická veda
    Heslá teória regulovania * teórie ekonomické * rast hospodársky * prostredie ekonomické * Perroux, F.
    AnotáciaPerroux verzus neoklasická a keynesovská ekonómia. Definovanie ekonomického priestoru a pólov rozvoja. Analýza ekonomík krajín tretieho sveta. Závislosť, štruktúra a dominancia. Perrouxovská vízia rozvoja.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Odkazy (2) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE10 00117-005, originál dokumentu