Kapitalizácia v produktoch životného poistenia

1. Názov Kapitalizácia v produktoch životného poistenia
    Preklad názvuThe Capitalization in the life insurance products
    Autorské údajeZuzana Littvová
    Autor Littvová Zuzana EUBFNHKPO - Katedra poisťovníctva FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 3, č. 2 (Jún 2010), s. 82-90. - Bratislava : EKONÓM, 2010. ISSN 1336-1732 Obr.
    PoznámkyRes. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok je výstupom riešenia grantového projektu Grant EU mladých vedeckých pracovníkov č. 2315013 Úloha a postavenie poisťovníctva v konglomeráte finančných trhoch Európy
    Systematika 368 - Poisťovníctvo
    Heslá kapitalizácia * poistenie životné * trh poistný * riziko poistné * miera úroková * rezervy technické
    AnotáciaZákladný zmysel poistenia spojeného so zhodnocovaním finančných prostriedkov. Poistné v produktoch kapitálového životného poistenia. Kapitalizácia v životnom poistení.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 00117-002, originál dokumentu
    Zväzky2010: 1-4