Identifikácia hlavných väzieb medzi manažmentom a CRM

1. Názov Identifikácia hlavných väzieb medzi manažmentom a CRM
    Preklad názvuIdentification of general relations between management and CRM
    Autorské údajeViliam Lendel, Milan Kubina
    Autor Lendel Viliam Fakulta riadenia a informatiky, Žilinská univerzita v Žiline
    Spoluautori Kubina Milan Fakulta riadenia a informatiky, Žilinská univerzita v Žiline
    Zdrojový dokument Studia commercialia Bratislavensia : scientific journal of Faculty of Commerce, University of Economics in Bratislava : vedecký časopis Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 3, č. 9 (2010), s. 68-78. - Bratislava : Obchodná fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave, 2010. ISSN 1337-7493 Obr.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá manažment strategický * riadenie vzťahov so zákazníkmi * systém CRM * riadenie strategické * riadenie zmien * manažment personálny
    AnotáciaStrategický manažment a CRM. Znázornenie väzieb manažmentu a CRM. Manažment zmien a CRM. Projektový manažment a CRM. Procesný manažment a CRM. Manažment ľudských zdrojov a CRM.
    Zväzky2010: 9-12