Možnosti úspor v době recese v oblasti řízení lidských zdrojů

1. Názov Možnosti úspor v době recese v oblasti řízení lidských zdrojů
    Autorské údajeŠárka Zíková
    Autor Zíková Šárka
    Zdrojový dokument Ekonomika a management : vědecký časopis Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Č. 2 (2010). - Praha : Podnikohospodářská fakulta VŠE v Praze. ISSN 1802-8934
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 331.108 - Personálna organizácia. Pracovný poriadok. Pracovná disciplína
    Heslá riadenie ľudských zdrojov * úspory pracovníkov * recesia * manažment personálny
    AnotáciaMožnosti úspor v oblasti ľudských zdrojov počas obdobia hospodárskej recesie. Oddelenie riadenia ľudských bzdrojov je najčastejšie prvým úsekom v ktorom hľadá manažment možnosti finančnej úspory. Obvykle sa jedná napr. o zrušenie náboru, obmedzenia investícii do vzdelávania, alebo o obmedzenie zamestnaneckých výhod.

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu
    Plný text PDF1 MBverejne dostupné