Pravděpodobnostní přístupy v investičním rozhodování a jejich implementace

1. Názov Pravděpodobnostní přístupy v investičním rozhodování a jejich implementace
    Autorské údajeJiří Fotr, Lenka Švecová
    Autor Fotr Jiří Vysoká škola ekonomická v Prahe, CZ
    Spoluautori Švecová Lenka Vysoká škola ekonomická v Prahe, CZ
    Zdrojový dokument Ekonomika a management : vědecký časopis Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Č. 1 (2010).. - Praha : Podnikohospodářská fakulta VŠE v Praze, 2010. ISSN 1802-8934 Graf, obr., tab.
    PoznámkyPopis urobený: 9. 9. 2010. - Názov z titulnej obrazovky. - Res. angl., čes. Bibliogr. odkazy. - Požaduje sa Microsoft Internet Explorer, Adobe Reader
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 330.322 - Investície. Tvorba kapitálu
    Heslá projekty investičné * stratégia investičná * riziko * investície * rozdelenie pravdepodobnosti * metódy simulačné * metóda Monte Carlo * analýza korelačná * analýza citlivosti
    AnotáciaNedostatky tradičného prístupu hodnotenia investičných projektov. Implementácia pravdepodobných prístupov v investičnom rozhodovaní. Zvýšenie kvality investičného rozhodovania z hľadiska rešpektovania rizika. Metóda Monte Carlo. Uplatnenie pravdepodobných prístupov investičného rozhodovania v praxi.
    Čísla2010: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu