Nové modely spolupráce při inovačních aktivitách firem

1. Názov Nové modely spolupráce při inovačních aktivitách firem
    Autorské údajeLukáš Procházka
    Autor Procházka Lukáš
    Zdrojový dokument Ekonomika a management : vědecký časopis Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Č. 1 (2010).. - Praha : Podnikohospodářská fakulta VŠE v Praze, 2010. ISSN 1802-8934 Tab.
    PoznámkyPopis urobený: 9. 9. 2010. - Názov z titulnej obrazovky. - Res. angl., čes. Bibliogr. odkazy. - Požaduje sa Microsoft Internet Explorer, Adobe Reader
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá manažment inovačný * stratégia inovačná * inovácia * zdroje finančné * procesy rozhodovacie * modernizácia * outsourcing * fúzie * efektívnosť inovácií
    AnotáciaZefektívnenie inovačných procesov firiem. Rôzne formy spolupráce od fúzií až po outsourcing. Inovačné aktivity externého partnera. Možnosti ako získať prostriedky na spoločné inovácie. Jednotlivé varianty a modely spolupráce.
    Čísla2010: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu