Franchisingové poplatky v praxi

1. Názov Franchisingové poplatky v praxi
    Autorské údajeJana Vaškovičová
    Autor Vaškovičová Jana
    Zdrojový dokument Ekonomika a management : vědecký časopis Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Č. 1 (2010).. - Praha : Podnikohospodářská fakulta VŠE v Praze, 2010. ISSN 1802-8934 Tab.
    PoznámkyPopis urobený: 10. 9. 2010. - Názov z titulnej obrazovky. - Res. angl., čes. Bibliogr. odkazy. - Požaduje sa Microsoft Internet Explorer, Adobe Reader
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 339.18 - Obchodná technika
    Heslá Česko * franchising * technika obchodná * franšíza * stratégia marketingová * zmluvy * licencie * koncesie * podnikanie * partnerstvo strategické * konkurencia
    AnotáciaFranšíza ako jedna z možností kooperácie podnikov. Združovanie podnikateľských sietí najmä v čase krízy. Analýza situácie českých franchisingových konceptov. Konkrétne franchisingové reťazce v ČR. Uplatňovanie poplatkov v systéme franšízy.
    Čísla2010: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu