1. Názov Štruktúra vnútropodnikových komunikačných nástrojov v podnikoch pôsobiacich v SR
    Preklad názvuThe Structure of internal communication tools in enterprises operating in Slovakia
    Autorské údajeMiroslava Szarková
    Autor Szarková Miroslava EUBFPMKPM - Katedra manažmentu FPM
    Zdrojový dokument Ekonomické rozhľady : vedecký časopis Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 39, č. 1 (2010), s. 120-132. - Bratislava : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2010. ISSN 0323-262X Tab.
    Systematika 659.3 - Masová komunikácia. Informovanie širokej verejnosti
    Heslá komunikácia firemná * technológie komunikačné * manažment * podnik malý * podnik stredný * Slovensko
    AnotáciaVýznam vnútropodnikovej komunikácie a komunikačných nástrojov. Analýza štruktúry komunikačných nástrojov používaných v malých a stredných podnikoch pôsobiacich v SR. Komunikačné šumy a komunikačné filtre ako súčasť vnútropodnikových komunikačných nástrojov.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 01025-004, originál dokumentu
    Zväzky2010: 1-4