Facebook a závislosť

1. Názov Facebook a závislosť
    Autorské údajeĽudmila Velichová
    Autor Velichová Ľudmila EUBFNHKPG - Katedra pedagogiky FNH - zrušená od 1.1.2024
    Zdrojový dokumentAktuálne problémy drogovej závislosti v SR i ďalších krajinách EÚ : zborník príspevkov z vedeckého seminára pri príležitosti 70. výročia založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave, konaného 27.4.2010. [S. 1-6]. - Bratislava : Ekonomická univerzita, Národohospodárska fakulta, Katedra pedagogiky, 2010. ISBN 978-80-225-3044-6
    Systematika 681.324 - Počítačové systémy. Počítačové siete
    Heslá siete počítačové * gramotnosť digitálna * choroby duševné
    AnotáciaAutorka prezentuje výsledky prieskumu, ktorý sa uskutočnil na vybraných obchodných akadémiách v Bratislave a ktorý bol zameraný na zistenie informácií o účasti respondentov na komunikácii v sociálnej sieti Facebook a o niektorých postojoch respondentov k rizikám tejto sociálnej siete aj vo vzťahu k vzniku závislosti.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 01032-001, kópia plného textu