Matematika, jej úloha a miesto vo vzdelávaní ekonómov

1. Názov Matematika, jej úloha a miesto vo vzdelávaní ekonómov [elektronický zdroj] : zborník príspevkov z medzinárodného vedeckého seminára : 7. október 2010, Bratislava
    Autorské údajezostavovateľ: Andrea Kaderová
    Ďalší autori Kaderová Andrea (Zostavovateľ / Kompilátor) EUBFHIKMM - Katedra matematiky FHI
    Akcia/Korporácia Matematika, jej úloha a miesto vo vzdelávaní ekonómov . Medzinárodný vedecký seminár , Bratislava, Slovensko , 7.10.2010
    Fakulta hospodárskej informatiky EU . Katedra matematiky
    Vydavateľské údajeBratislava : Vydavateľstvo EKONÓM , 2010. - CD-ROM [180] s.
    ISBN978-80-225-3051-4
    PoznámkyPublikácia je vydaná pri príležitosti 50. výročia založenia Katedry matematiky a 70. výročia vzniku Ekonomickej univerzity v Bratislave.
    Druh dokumentuzborníky
    Jazyk dokumentuslovenčina, čeština, angličtina
    Systematika 51 - Matematika
    Heslá matematika * vzdelávanie * ekonómovia * ekonómia