Faktory ovplyvňujúce úspešnosť e-learningu

1. Názov Faktory ovplyvňujúce úspešnosť e-learningu
    Autorské údajeErika Liptáková
    Autor Liptáková Erika EUBPHFKIM - Katedra hospodárskej informatiky a matematiky PHF
    Zdrojový dokumentDisputationes scientificae Universitatis Catholicae in Ružomberok. Roč. 9, č. 4 (2009), s. 47-57. - Ružomberok : VERBUM, 2009. ISSN 1335-9185
    Systematika 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslá vzdelávanie * vzdelávanie elektronické * gramotnosť informačná * gramotnosť digitálna * realita virtuálna * príprava informačná * didaktika * vedomosti * efektívnosť vzdelávania
    AnotáciaFlexibilné vzdelávanie ako alternatíva k tradičnému spôsobu výučby (face-to-face). Online vzdelávanie a študijné prostredie vytvorené softvérom. Komunikácia s vyučujúcim a študentom. Vnútorná motivácia študentov a úspešnosť e-learningu. Systém online vzdelávania a virtuálna trieda. Vedomosti a zručnosti školiteľa.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 01402-001, kópia plného textu