Efektívnosť systému dane z pridanej hodnoty v podmienkach Slovenskej republiky

1. Názov Efektívnosť systému dane z pridanej hodnoty v podmienkach Slovenskej republiky
    Preklad názvuValue added tax system efficiency in the Slovak Republic
    Autorské údajeMarcela Rabatinová
    Autor Rabatinová Marcela EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 3, č. 3 (September 2010), s. 64-70. - Bratislava : Národohospodárska fakulta EU, 2010. ISSN 1336-1732
    PoznámkyVEGA 1/0792/10. - Príspevok vznikol pri riešení úloh grantového projektu VEGA 1/0792/10 Modelovanie opatrení proti neprijateľnému vyhýbaniu sa daniam s ohľadom na efektívnosť zdanenia a konkurencieschopnosť slovenskej ekonomiky s použitím metod operačnej analýzy.
    Systematika 336.2 - Dane. Poplatky. Dávky. Odvody
    Heslá dane z hodnoty pridanej * efektívnosť ekonomická * Slovensko * dane z príjmov
    AnotáciaUkazovatele efektívnosti (výnosnosti) systémov dane z pridanej hodnoty. Štruktúra ukazovateľov efektívnosti DPH systémov. Efektívnosť systému DPH v Slovenskej republike.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 00276-001, kópia plného textu
    Čísla2010: 1-4