Kontexty vstupujúce do hodnotenia práca univerzitného učiteľa

1. Názov Kontexty vstupujúce do hodnotenia práca univerzitného učiteľa : (postrehy a návrhy)
    Autorské údajeJán Kaliský
    Autor Kaliský Ján
    Zdrojový dokument Hodnota duševnej práce pre organizáciu a spoločnosť : zborník vedeckých prác z výskumného grantu VEGA č. 1/0865/08 Determinanty, kritériá a hodnotenie duševnej práce. S. 166-170. - Košice : Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, 2010. ISBN 978-80-7097-847-4
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá univerzity * školy vysoké * učitelia * hodnotenie pracovné * odmeňovanie
    AnotáciaPríspevok poukazuje na niektoré zmeny práce vysokoškolského učiteľa v súčasnej dobe, na zmenu priorít a cieľov univerzity, ktoré sa následne majú odraziť v práci a výkonoch učiteľa. V závere príspevok ponúka výkonový model merania a odmeňovania univerzitného učiteľa.